Meny:
Slovakia

Námorná doprava & Vracia

Pravidlá vrátenia Sme veľmi hrdí na našu reputáciu dobrých služieb, ale ak ste z akéhokoľvek dôvodu nespokojní s vašim nákupom, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu, pomôžeme vám s výmenou alebo vrátením peňazí.

Na návrat

1. sme sa zaviazali k vašej úplnej spokojnosti. Pred odoslaním položiek nás musíte kontaktovať. Všetky zásielky, ktoré nám boli odoslané, musia byť v pôvodnom stave. Položky, ktoré nie sú opotrebované, zmenené alebo umyté, so všetkými tagmi pripojenými. A všetky vrátené položky sú podliehajúce 15% vráteniu poplatku, to je prepravné a manipulačné poplatky sú nevratné.

2. Nezahŕňame náklady na dopravu z výmen alebo výmen, budete zodpovední za náklady na prepravu a manipuláciu. Okrem toho vám odporúčame pridať sledovanie a poistenie pre vašu vlastnú ochranu. Pretože nemôžeme byť zodpovední za stratenú zásielku.

3. Vrátenie prostriedkov za nekvalitné problémy

Naše webové stránky nemôžu poskytnúť plnú náhradu za nekvalitné problémy, ako napríklad:
Produkt nevyzerá ako ten na obrázku.
Výrobok nie je to, čo si predstavujem.
Nie som spokojný s týmto produktom.

Za 7 dní (od dátumu prijatia výrobkov), ak požadujete vrátenie zakúpených položiek z vyššie uvedených dôvodov, musíte nám vrátiť produkty v pôvodnom balení (zaplatíte poštovné). Keď obdržíme výrobky zaslané späť neporušene, okrem poplatkov za prepravu takisto odpočítame 15% manipulačný poplatok na základe celkovej sumy objednávky a čiastočnú refundáciu.

Pre výmeny:

Po uplynutí 7 dní (od dátumu, kedy boli výrobky prijaté), ak zistíte, že výrobky, ktoré ste vybrali, nie sú uspokojivé z hľadiska farby alebo veľkosti, môžu byť vrátené a vymenené za nasledujúcich podmienok. Musíte nám vrátiť produkty v originálnom balení (zaplatíte poštovné). Výrobky by sa nemali používať (okrem skúšok). Keď obdržíme produkty, ktoré boli vrátené neoprávnene, nahradíme ich novými a dodáme ich späť k vám. Poplatky za zasielanie náhradných výrobkov, ktoré vám zašleme, by vám mali byť tiež účtované.

Dôležitá poznámka:

1. Aj keď poskytujeme 100% bezproblémovú návratovú politiku, berúc do úvahy nároky na čas a peniaze, určite oceníme, či si môžete predtým, než zadáte svoju objednávku, zistiť všetky vaše otázky a obavy.

2. Ak chcete získať spiatočnú adresu, kontaktujte najskôr našu zákaznícku službu.

3. Nebudeme zodpovední za straty, ak sa vrátený balík stratí počas prepravy, musí sa ponechať pôvodný poštový doklad, aby si nárokoval náhradu škody.
Späť

Shipping

- You will receive an email with the tracking number and tracking links.
- Check your e-mail box several times, we will send you emails about the order if necessary
- The shipping is free unless otherwise noted.
- Never accept COD (cash on delivery).
- Any questions, please email us in time.

Return

- Problem: you do not accept refund?
- Answer: Some products may not be returned: packaging or damaged / lost product label.
- Problem: If I order, I have to pay customs duties?
- Under normal circumstances, you do not need to pay customs duties, but not absolute; We offer a delivery service door to door.
Vaša IP adresa je: 54.92.197.82
Copyright © 2018 www.theshanyilife.com. Powered by panske tenisky